POMOC


Masz pytanie ??? Napisz do nas !!!Objaśnienie terminów:

Strona z rankingiem - jest to strona główna TopListy - www.dobrylot.toplista.pl.

Reset TopListy - jest to zerowanie wartości "wejścia" wszystkim stronom należącym do rankingu.

Wejście - jest to przejście ze strony użytkownika na stronę TopListy polegające na kliknięciu w link którego kod użytkownik otrzymuje przy rejestracji. Kryterium sortowania TopListy są właśnie wejścia. Aby strona była widoczna w rankingu musi zarejestrować co najmniej jedno wejście po każdorazowym zresetowaniu TopListy.

Wyjście - jest to przejście internauty odwiedzającego TopListe na stronę użytkownika. Wartość ta informuje o tym ilu internautów odwiedziło Twoją stronę dzięki DobryLot.TopLista.pl.


Najczęściej zadawane pytania:

1. Dodałem moją stronę do TopListy a nie widać jej na stronie z rankingiem. Dlaczego ?

Podczas rejestracji użytkownik otrzymuję kod html do zamieszczenia na swojej stronie. Dzięki niemu użytkownicy będą mieli możliwość glosować na Twoją stronę. Aby strona była widoczna w rankingu po każdym resecie musisz zdobyć co najmniej jeden głos.

2. Dodałem stronę do TopListy, zamieściłem link na mojej stronie do TopListy a mimo to nie widać jej na stronie z rankingiem. Dlaczego ?

Być może zmieniłeś adres kodu html podanego przy rejestracji. Adres musi wyglądać następująco: "http://dobrylot.toplista.pl/?we=login". W miejsce "login" należy wstawić login podany przy rejestracji.

3. Co oznacza kolumna "zmiany" na stronie z rankingiem ?

Zmiany informują o tym czy strona znajduję się na pozycji wyższej, niższej czy tej samej w odniesieniu do pozycji przed resetem.

4. Dlaczego po kliknięciu w link do TopListy znajdujący się na mojej stronie liczba wejść nie zwiększyła się ?

Dane odświeżane są na Topiliście co 5 minut, w związku z czym głos może być widoczny po tym czasie, lub wcześniej głosowałeś już na inną stronę.